Zespół, doświadczenie, pasja, wyobraźnia, dbałość o szczegóły – to słowa, którymi możemy opisać samych siebie. Każdy projekt jest dla nas unikalny, wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Rozmawiamy, tworzymy koncepcję, żeby później z sukcesem wdrożyć ją z życie. Wykonujemy realizacje wizji, na eventach, koncertach, pokazach mody, spotkaniach i konferencjach. Specjalizujemy się w obsłudze klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych.

 

 

  • Dominik Lichota

    Realizator wizji, fotograf, 20 lat w branży telewizyjnej. Realizator i asystent realizatora wielu programów telewizyjnych (Rozmowy w toku, Dzień Dobry TVN, MasterChef, Przed Północą, Bez recepty, 36i6...), koncertów i transmisji telewizyjnych. Od 2001 roku prowadzi firmę GrafiCom. Od 2012 roku profesjonalnie zajmuje się fotografią i filmem. Współpracuje z wieloma firmami producenckimi i projektantami. Od 2013 roku realizuje wizje na żywo podczas Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

  • Dariusz Dorman

    z wykształcenia fotograf który przerzucił się na ruchomy obrazek dający mu pole na upust kreatywności. Na co dzień operator w telewizji. Im większym wyzwaniem jest ujecie tym bardziej nie może doczekać się żeby je nakręcić. Prywatnie miłośnik kina i wszelakich gadżetów elektronicznych.

  • Ilja Jakymczuk

    montażysta z ponad 5 letnim doświadczeniem. Specjalista od Adobe Premiere i After Effect. Z wykształcenia kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej. Współpracował przy projektach komercyjnych krakowskich studio filmowych

  • Oferujemy wynajem wozu realizacyjnego wraz z zespołem, sprzętem kamerowym, okablowaniem do realizacji i transmisji na żywo...